Te es gribētu parunāt par reālām lietām, laikam jau, nereālā laikā un vietā! Kādi kolekcionāri ir Latvijā? Ko viņi kolekcionē un vai vispār tos var saukt par kolekcionāriem? Gleznas? Markas? Naudu? Tie īstie kolekciju īpašnieki noteikti ir arī lielas naudas īpašnieki!
Pārsvarā jau runa, protams, ir par manu necilo “kolekciju”. Es laikam neesmu orientēta uz kādiem konkrētiem priekšmetiem (figūriņas, kalendāri, pastkartes) vai lietām (parauj mani viss, kas ir saistīts ar zirgiem), jo man šķiet, ka šaurāka specializācija novestu pie, manuprāt, ļoti nedaudziem priekšmetiem tieši kvantitātes ziņā. Latvijā nav īpaši daudz iespēju papildināt savu kolekciju ikreiz, kad to vēlos un līdzekļi to atļauj. NAV IZVĒLES IESPĒJU!
Šajā sakarībā pajautāju tantei Googlei par mani interesējošājām zirgu figūriņām, no sākuma tepat Latvijā, bet saprotot, cik nedaudz-maz-nekādu iespēju tā man piedāvā, meklēju tālāk… un uzdūros kolosālākajam saitam! (Nu ,protams, zirgu figūru kolekcionāra acīm skatoties :) ) http://www.breyerhorses.com/products/ Jūs paskatieties, cik daudz iespēju! Īstu kolekcionāru paradīze..Pērc, pārdod, mainies! Un kāpēc Latvijā šis zīmols vēl nav ienācis? Dārgi, teiksiet! Nu nezinu, Teddy lāči un visādi citādi bērnu nieki maksā tikpat un vēl bišķiņ, bet realitātes faktors-nekāds! Bet cik reālistiski un skaisti ir Breyer zirgi! Aš, siekala tek! :) Labi, varbūt biki pārspīlēju, bet doma ir skaidra.. Latvijā varu iegādāties tikai Vācu un Ķīniešu meistarojumus, kas nestāv ne tuvu tādiem roku darbiem kādus gatavo Amerikāņi! Ko teiksiet? Vai varu sagaidīt, ka arī Latvijā ienāks Breyer?