Otrdiena 18.04. Nu tad beidzot atkal esmu mājās.
Bet varbūt tomēr jāsāk no sākuma ;)

10.04. Diezgan agri pamodos un kopā ar māmiņu un Madaru (ir viens meitēns) braucam uz Rīgu, lai kopā vēl ar māšeli Ilzi dotos prom uz Zviedriju! Uz Ziemeļvalstu čempionātu minigolfā! 17.00 attiet prāmis Fantaasia un lēnā garā pa Daugavu streipuļojam ārā no Latvijas ūdeņiem.
10.04-11.04 (kaut kad naktī) Kajīte mums zem auto klāja (kaut kur tuvu motoram). Labi, ka ir mp3!!! Ar daaaauudz dziesmām… (visu nakti šūpojos un klausījos!!!) Disks beidzās reizē ar modinātāja zvanu!
11.04 Kaut ko uzkožam un prom uz klāja! Vo kas ir skaisti, iebraukšana Stokholmā ir skaisti! Apkārt daudz mazu saliņu, bet starp tām kā pa šoseju- prāmji, viens otram pretī.
Starp citu, pirmo reizi trubiņā pūtu!! Tur, no prāmja braucošajiem visiem lika iepūst! Un pareizi dara! Un vēl…. biju veikaliņā, kur zirdziņu figūriņas pārdod, bet par to vēlāk! ;)
Ap 6 vakarā esam savā apmešanās vietā, pie lielākā Zviedrijas ezera Venerna (no Stokholmas braucām 450km)!!!! WoW…. jūra, ne ezers! Kā tiekam gultā, tā acis ciet un līdz rītam!
12.04 Pirmā treniņu diena…. vakarā sāp kājas un nogurums nežēlīgs… bet tas jau ir normāli, tā ir vienmēr.. Ak jā, starp citu, visu nedēļu bez televizora iztiku, tur vienkārši nebija!
13.04 Otrā treniņu diena.. karsti (starp citu, Ziemeļvalstu čempionāts vienmēr notiek telpās)… trenēties gribošo ir daudz, tāpēc gaisa ir tik, cik ir…. Mūsu karodziņš, starp citu dalībvalstu karodziņiem- kabatdrāniņš! Bet pozitīvi, ka krāsas pareizās! Vakarā mums piebiedrojās mūsu ceturtā komandas biedrene Kristiāna un tad, protams, lielā bazarēšana par visām lietām! Ap 6 vakarā- atklāšanas ceremonija. Runā pilsētas mērs un Zviedrijas minigolfa federācijas galvenie onkuļi, bet tas jau nebija tas galvenais! Galvenais bija paicinieks, mums deva kūku.. Bet nevis parastu kūku, bet sviestmaižu kūku (uz kg 4, aptuveni)! mmmmmm, ņammmm!!! Iedeva vienu tādu arī līdzi!
14.04 Trešā treniņu diena. Apmācām savu biedreni Kristiānu visām gudrībām par bumbām un laukumiem, ko pašas paspējušas apgremot… un tad….. uz veikaliem! Uz baigi lielo veikalu (nu no sērijas Alfa). Tur šo to sapirkāmies un atpakaļ un laukumiem. Vakarā gulēt, jo rīt jau sacensības!
15.04 Pirmā sacensību diena. Par maniem rezultātiem nerunāsim… nebija spoži! Toties pēc pirmā apļa visiem klātesošajiem acis kā pankūkas…. Latvijas dāmu komanda- PIRMĀ!!!!! Tiem, kas nezin situāciju minigolfā- īsi varu apstāstīt, ka Latvijas komanda var apspēlēt tikai absolūtus iesācējus (ASV, Angliju, Krieviju) pārējās valstis ir minigolfa grandi, ja tā var teikt! Ilgi gan šī situācija zviedriem nebija jāpacieš, jo viņas ātri atguvās un mūs jau nākamajā aplī apdzina, taču savu otro vietu spējām nosargāt un Somijas izlasi tuvumā tai nelaidām! Starp citu gan Madaras, gan Ilzes rezultāti bija vairāk kā vareni un pēc pirmās dienas viņas abas savās grupās bija tuvu līderiem!
16.04 Otrā sacensību diena. Vairs tik labi un gludi neiet, taču viss beidzās Latvijai vienkārši ekselenti. Komandai- sudrabs. Madarai- ceturtā vieta un Ilze spēlē superfinālā, kas Latvijas vēsturē vēl nav noticis! Kopumā baigi OK!
Vakarā- noslēgums! Ovācijas pie mūsu kāpšanas uz pjedestāla- varenas!! Sajūta- dievīga! Lielas sudraba medaļas kaklā un ziedi rokās, ko vēl vairāk var vēlēties!
Ap 10 notinamies, jo no rīta agri atpakaļ un Stokholmu.
17.04 Braucam prom… Ceļamies sešos, lai sakārtotu mūsu mājiņu. Kad viss izdarīts, sakrāmējam mašīnā koferus, kas nez kāpēc ir stipri lielāki, nekā tie, kurus atvedām, un laižam!!! Atpakaļceļš nez kāpēc vienmēr ir īsāks?! Bet tas jau arī pozitīvi. Vienos jau piestājam pie lielā WillY:s veikala.. atkal iepērku zirdziņu! Bet par to vēlāk! Un tad jau tikai atliek sameklēt mūsu kuģi.. Arī to diezgan ātri atrodam….ne tā kā Rīgā, ka nevienas zīmes nav…. Žēl, bet tieši tādi sīkumi atvieglo dzīvi un tā ir līdzsvarotāka… Piebraucot pie ostas redzam ne tikai savu Fantaasia (mazais nīkuļkuģis), bet arī lielos Silja line un Viking line…. Nu moins…. Vakarā barčikā uzspēlējam viktorīnu, lai laiks ātrāk iet un tad jau uz savu kajīti zem auto klāja, pie mīļā motora… Naktī…. oi, kā šupojās….viļņu it kā nav, bet līgojās dikti traki! Atkal mans mp3 mani glābj no galīgas bezmiega nakts. Mostos ik pa 2 stundām, līdz beidzot, kuģis tuvojoties Rīgai samazina ātrumu un arī tik ļoti vairs nešūpo. Pirms kāpšanas nost, vēl garīgo sabojā nekoordinētais kuģa komandas darbs… Saka, ka durvis vaļā, bet atver tās tikai pēc 15 minūtēm, kad uz konkrētā klāja gaisa vairs nav un visiem klātesošajiem omu sabojājis kāds iedzēris latviešu “kings”….. Taisni vai raudāt gribas: “Home sweet home!” Nu tā īsumā!

P.S. Ja gribās kādu bildi iečekot, tad www.minigolfs.net bilžu sadaļā zem Ziemeļu kauss 2006