• Plastika..

  Tas sākotnēji ir tāds mazs, krāsains mīksta materiāla gabaliņš, kas veiklās un darīt gribošās rociņās var kļūt par varen skaistu rezultātu pēc pusstundas cepšanās krāsniņā! Par kaut ko tādu nezināju līdz šā gada septembrim, un tad ciemojoties www.calis.lv aizrāvos! Process patiesībā ir pavisam vienkāršs, nedaudz atminoties bērnu dārzā mīcītos plastilīna zvēriņus tā lieta aiziet, galvenais ir krāsu un ideju salikums galvā (vai kā īstiem māksliniekiem- uz papīra) un pēc tam to realizācija plastikā! Šie plastikas gabaliņi (manā gadījumā tie ir FIMO-nosaukums) ir dažnedažādās krāsās, tās var sajaukt savā starpā, tādējādi veidojot pilnīgi unikālus mākslas darbus!
  Man arī šis tas ir uztapis no pērlēm, un to ko pēc tam var uzmeistarot no izveidotajām pērlēm var palūkoties te

3 Responsesso far.

 1. Agnese says:

  pasaaastiet procesu kā to taisa. ;)

 2. dachux says:

  Ir ļoti daudz informatīvu materiālu internetā, piemēram šeit http://polymerclaycentral.com/masterindex.html#lessonsprojects šī , manuprāt ir daudzpusīgākā mājas lapa, bet var atrast vēl ļoti daudz! Pameklē Google Polymer Clay.
  Ja ir vēl kādi sīkāki jautājumi, droši jautā un vēl vari paskatīties arī šeit http://www.zagatasbode.lv/forums/ pie polimērkeramikas!!!
  Lai Tev izdodas!

 3. Ramona says:

  Vai nevarētu pateikt kur var nopirkt šos plastikas materiālus?Varbūt atrakstiet man uz Zane116@inbox.lv,būšu pateicīga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *