Nu jau divas dienas kā mājās, taču vēl tik daudz atmiņu un domu pa galvu rosās saistībā ar nedēļu ilgo ceļojumu uz, pavisam ne tuvo Japānu… Ehhh.. Nemaz nezinu, ko tieši lai raksta… Kopumā gāja ļoti labi, kolosāli cilvēki apkārt, pavisam cita pasaule, ēdiens un kultūra.. Visur kaitinoši pieklājīgie japāņi.
Iemesls braucienam, protams, bija minigolfs! Bija ok, smukas medaļas tagad plauktā stāv :)
Ēšana- vēeee… tik daudz Fast Food nebiju līdz tam ēdusi visā savā dzīvē, cik daudz es to notiesāju šīs nedēļas laikā.. Jautāsiet, kāpēc tad neēdu vietējo pārtiku…. tā bija vēl nebaudāmāka… Saprotu, kāpēc japāņi ir tik maziņi.. viņiem vienkārši tur nav ko ēst! Japāņu virtuvi nobaudīju pēdējā dienā, pirms izlidošanas atpakaļ.. un tad nu gan pēc pilnas programmas!
Dzīvošana- biku klaustrofobija piemetās! Labi, ka uzturēties viesnīcā, bija tikai gulēšanas nepieciešamība… Garākie kolēģi baudīja zināmas problēmas ar iekļūšanu istabiņā un gulēšanu nelielajā kvadrātveida gultā! Ā, vēl interesanti, ka viņiem tās viesnīcas uz kaut kādiem gaisa spilveniem laikam taisītas (dēļ zemestrīcēm), jo vannasistabā bija tik jocīga sajūta (nu tāda, kā uz kuģa, kad tas šūpojas).
Iepirkšanās- pārsvarā vienu dienu, kad tika saorganizēta ekskursija uz Tokiju.. Nūuu- man ir kimono! Un, protams visādi citādi nieki, kas simbolizē Japānu un tās kultūru!
Kas ta vēl… Ā, savai kolekcijai nopirku irbulīšus, kurus rotā zirga zīmējums, bet kopumā viņiem laikam zirgi ne īpaši iet pie sirds.. Bet tas jau nemazināja ātrumu, kādā es iegādāju atkal četrus Schleich smukulīšus (Vācijā gan)!
Andalusian Stallion, Tinker mare, Clydesdale Mare, Lipizzaner Mare