Tā kā augusta nogale, kā vienmēr, tiek veltīta minigolfam un Eiropas ieņemšanai, tad kādu brīdi nekas te netika iegrāmatots! Bet nu esmu pilnvērtīgi (arī ar domām) atpakaļ realitātē, kas nozīmē tikai to, ka šeit atkal kaut kas tiek ierakstīts!
Vispirms par to, kur biju.. Itālijā, netālu no Milānas. Itāļu zemē biju pirmo reizi, tāpēc arī iespaidi interesanti un pavisam jauni! Apkārt skaistie Alpi, pa vidu kukurūzas lauki un interesantas konstrukcijas egles, kā arī visāda veida palmas un citi mūsu acīm nepierasti augi!
Par minigolfu – www.minigolfs.net, bet kopumā bija ok, kā vienmēr var teikt, ka varējām arī labāk… Nekas, nākamreiz :)
Zirgi – pēdējā dienā pār ceļu gāja viens jātnieks zirgā.. bet kādā…hmmm… Andalūzijas- vienkārši perfekts! Melns, elegants, un galvenais, ka pats apzinās to, cik viņš ir neatvairāms!! ;)
Par kolekcijas papildināšanu! Pirms brauciena jau biju iečekojusi visas iespējamās vietas (kuras atradās pa ceļam), kur varētu nopirkt Breyer zirgus.. Veselos divos veikalos iebridu, un bešā jau nepaliku! :) Uz dzimšanas dienas rēķina tiku pie 6 zirgučiem! Varat ievērtēt šo, šo, šo, šo, šo un šo! Pašai liels prieks, jo uz šīs firmas modelīšiem vienkārši ir prieks skatīties! Ā un šajā bildē ir guvums no Polijas!