Pa šīm dienām šo to esmu paspējusi sadarīt.. Pirmkārt, tiku pie Liepājas patriota pases! Kā? Vienkārši! Uzzīmēju kartiņu Liepājas dzimumdienai par godu, uzdāvināju to pilsētai un pilsēta, savukārt, uzdāvināja man pasi!! Forši vai ne? A kartiņa pavisam vienkārša -ņēmu divas krāsainas (sarkana un zaļa) kartona lapas, no Liepājas skatu kartēm izgriezu skaitļus 383, un ciparu maliņas aplīmēju ar zelta krāsas riņķīšiem!

Tad vēl nedēļu pirms Lieldienām pabiju pirmajās, šā gada, zirgu sacensībās. Šoreiz kaut kas nebijis- draivings Kuldīgā (nu varbūt tāds, paši draivinga pamati), vai varbūt labāk teikt – Latvijas braucamā tipa zirgu darba spēju pārbaudes: pajūga vilkšanā un ar darbu pavadās. Man dažas bildes te ir, bet no pašām sacensībām tikai viena, tumšs tajā manēžā bija. Man jau labāk tās smukās zirgu galviņas patīk bildēt! Tam melnim vārdu nezinu, bet otrs ir vaislinieks Callano II! Skaistulis!

Vēl pa šo laiku esmu sadomājusi dažas filmas par zirgiem palūrēt, ir jau noskatītas pāris. Pirmajai jau anotāciju uzrakstīju, ir doma arī par pārējām to izdarīt, bet tas laika gaitā! Priecīgu pavasari!