Neatceros, vai stāstīju šeit, kā man sanāca ar pirmajiem konkursiem, kuros piedalījos.. Sāksim ar to, ka nejauši atklāju, ka gan Breyer ASV, gan Utterlyhorses Anglijā, diezgan regulāri rīko saviem faniem krāsošanas konkursu ar balvām. Organizators dod pēc saviem ieskatiem kāda modeļa kontūru, kas var tikt izkrāsota jebkādā tehnikā.
Es jau, protams, uzraujos uz to, ka ļoti vēlos iegūt savā īpašumā kādu jaunu modelīti, ko uzvarētājiem un pirmo trīs vietu ieguvējiem dāvina Breyer. Līdz šim man tas nav izdevies… bet nekas, es vēl rokas nenolaižu :)
Mans pirmais mēģinājums bija 2008.gada konkursā… Aizsūtīju zīmējumu jau rudenī, jo iesniegšanas termiņš bija 31.12.2008. Rezultāti – 2009.gada februārī… Ilgi bija jāgaida, par cik vēl tāds satraukums, vai vispār mani par vecu neuzskatīs? Ziniet, par vecu nē… vienīgā sajūta, varbūt par tālu, lai sutītu balvu…kāpēc tā domāju? Jo mans zīmējums (manā vecuma grupā no 16 un uz augšu) bija nākamajā trijniekā pēc apbalvotajiem… Kā viņi paši rakstīja – honoured (cienījams, godājams) un tika arī mājas lapā ievietots. CIk sapratu, tad kopā bija iesutīti ap tūkstotis darbiņu. Manējais izskatījās šādi.

Nākamais konkurss bija Utterlyhorses.com, taču tur man kaut kā likās, ka mans zīmējums bija iekritis spama kastē, jo uz maniem epastiem organizatori neatbildēja…. diemžēl…
Šogad atkal pieķēros šai interesantajai izklaidei un pirmais krāsojums uz Angliju aizceļos jau pavisam drīz… Šoreiz pa pastu, un gan jau ka tad nekas garām organizatoriem nepaslīdēs. Konkursa nolikums šeit.
Un līdz decembrim arī uz ASV tiks nosūtīts vēl viens krāsojums, Breyer konkursiņš šeit.
Savus nosutītos darbiņus ielikšu velāk ;)