Apraksts: Ģimenes komēdija 1968.gads (ASV). Filmas garums 1 stunda 53 minūtes.
Madisona Avēnijas reklāmas izpilddirektoram, atraitnim Frederikam Boltonam, ir jāatrisina divas problēmas. Pirmā, 24 stundu laikā viņam ir jānāk klajā ar saprātīgu mārketinga kampaņu jaunam produktam – vēdera pretsāpju tabletēm „Aspercel“, pretējā gadījumā tirāniskais boss Toms Dugans viņu atlaidīs. Otra „problēma“ ir Freda pusaugu meita Helēna. Viņa ir pārņemta ar zirgiem, viņa apmeklē jāšanas nodarbības, par kurām tēvs jau paspējis sakrāt parādu un jau guvusi zināmus panākumus vietējās sacensībās. Viņas kvēlēkā vēlēšanās ir pašai savs zirgs, kuru tēvs nepavisam nevar atļauties. Bet Freds mēģina noķert divus zaķus ar vienu šāvienu un savas problēmas apvieno, lai atrisinātu abas reizē.
Tātad ir vajadzīgs tikai zirgs, kuru nokrista par Aspercelu, ar kuru jāj Freda meita un tas noteikti atnesīs publicitāti avīzēs un reizē padarīs laimīgu arī Helēnu. Taču šeit rodas neliels šķērslis – Helēnai un Aspercelam, protams ir jāuzvar, lai šī ideja sevi attaisnotu. Jāšanas trenere Sjūzija Klemensa piekrīt Freda piedāvājum kļūt par Helēnas personīgo treneri un meitene sacensībās jau iegūst pa kādai rozetei, taču nelielā publicitāte nepavisam neapmierina Freda bosu.
Kad Helēna uzzina par tēva un viņa bosa plāniem, zem lielā spiediena meitene nespēj uzvarēt svarīgās sacensībās. Un Helēna atklāj tēvam, ka uzvarēt un piedalīties sacensībās nepavisam nav viņas sapnis.
Plāns draud izgāsties, taču Aspercela pamukšana no mājām sagriež notikumus pavisam negaidītā virzienā.
Redzēdama Aspija potenciālu un vēlmi pārvarēt šķēršļus, uz Starptautisko un nozīmīgo zirgu šovu Vašingtonā zirgu ir gatava jāt pati Sjūzija. Par treneri pieaicinot savu bijušo līgavaini, viņa Fredā pamodina savādas sajūtas. Rezultātā sacensības beidzas ar Sjūzijas un Aspercela uzvaru. Freds ir atrisinājis ne tikai abas problēmas, bet ieguvis arī Sjūzijas mīlestību.
Jauka un viegli skatāma ģimenes filma. Īsta zirgu filma, ļoti daudz skaistas un komiskas epizodes ar skaisto Aspercel. Aspija lomā spēlē skaists sirmis slaidu kaklu un garām kājām. Nevar īsti saprast vai Vašingtonas zirgu šovs ir inscinējums vai dokumentāli kadri, taču visi zirgi skaisti kā bilde, īsti konkūristi!

Lomās:
Fred Bolton – Dean Jones
Helen – Ellen Janov
Suzie Clemens – Diane Baker
Otrā plāna lomā varam skatīt jauniņo Russel Crow.

Vērtējums: Četri pakaviņi!