Manā plānā jau kādu laiku bija pārkrāsot vēl kādu modelīti! Iepriekšējais bija ok, bet ņemot vērā dažus komentārus un kritiku (argumentētu), ķēros klāt zemāk redzamajai CollectA Arābu ķēvei. Šāda viņa izskatījās PIRMS pārmaiņām, godīgi sakot, nekas cits neatlika kā pārkrāsot, jo neko labu par šo modelīšu krāsojumu pateikt nevaru… Bruka nost jau diezgan drīz pēc iegādes.. Tatad ķēve pirms pārmaiņām

IMG_2798

Tālāk jau sagatavošanās darbi – grunts krāsa. Vismaz piecas reizes, ļoti pacietīgi, no paliela attāluma (es ar aerosola krāsu darbojos), lai krāsa neveido notecējumus un biezus pleķus.. Ja nepieciešams, padarbinu arī smilšpapīru, tātad te minētā ķēve ar pārējiem kolēģiem, kas vēl stāv rindā uz pārvērtībām.

IMG_2801

Nākamā fāze – ideju ģenerēšana par vēlamo rezultātu. Kad tas beidzot ir puslīdz izdarīts, var ķerties pie darba! Tā nu lūk, mana ķēve lēnām iegūst pirmos “ābolīšus”.

IMG_2872

Par cik man pasteļi mīļi arī uz papīra, tad nav nekāds brīnums, ka tos izmantoju arī šādos darbos. Tātad sakasīti sausā pasteļa puteklīši, maza otiņa, vai ausu kociņi un uz priekšu, aboļojos tik :)

IMG_2873

Tā kā man patīk tie tumši dābolainie, tad kājas turpinu taisīt arvien tumšākas un tumšākas..

IMG_2874

Ak, jā, pēc katras pasteļu kārtas nopūtu zirgu ar matētu laku. Un te jau rezultāts, piedodiet kamēr ar tām pasteļu kārtām ņemās, nemaz i laika neatliek pabildēt procesu :)

IMG_2875

Pazīmēm, krēpēm, astei, acīm un nagiem izmantoju akrila krāsu. Te jau pa detaļām – galvas labā puse, kura šoreiz ir mana nemīļākā vieta, jo interesantā kārtā tumši pelēkais pastelis nez kādēļ nokļuva uz labā vaiga, palika tumšs un vairs nebija ne notīrāms, ne izlabojams.

IMG_2876

Te galvas kreisā puse – protams ne ideāla, bet noteikti labāka, kā otra.

IMG_2878

Te nadziņi. Patīk man tās baltās zeķes, a ko darīt.. :)

IMG_2879

Un te visā krāšņumā! Pašai rezultāts patīk un ķēve noteikti ir glīšāka, nekā ar oriģinālo krāsojumu.

IMG_2891

Nākamie modelīši jau gaida rindā! Sekojiet un nenokavējiet!